Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie (ang. search engine optimization, SEO, tj. Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych) – procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych.  –  Tyle Wikipedia.

Przykład:

Prowadzisz sklep internetowy sprzedający rowery. Wpisujesz w Google frazę „rowery górskie”, a  Twój sklep nie wyświetla się na żadnej ze stron wyników wyszukiwania Google. W takiej sytuacji nie ma możliwości, aby klient trafił do Twojego sklepu.
Dzięki pozycjonowaniu masz możliwość to zmienić i sprawić aby pozycjonowana strona znalazła się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Co nas wyróżnia?

  •   stosujemy tylko bezpieczne techniki pozycjonowania, pozwalające na stabilny wzrost pozycji bez ryzyka kary od Google
    Bezwzględnie unikamy wszelkich SWLi, automatów, Blastów i innych narzędzi pozwalających na automatyzowanie procesu pozycjonowania, z uwagi na niebezpieczeństwo płynące z ich stosowania – możliwość otrzymania kary od Google w postaci filtra (obniżenie pozycji strony o kilkadziesiąt pozycji).
  •   stosujemy umowy na czas nieokreślony – konkurencja wymaga podpisywania umów na min 1 rok.
  •   nie stosujemy limitów fraz kluczowych
  •   szczegółowo raportujemy efekty naszych działań

Rodzaje pozycjonowania

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów oferujemy 2 rodzaje pozycjonowania.

 

Pozycjonowanie jednorazowe

 

Pozycjonowanie trwałe

Przeznaczenie

dla niewielkich stron firmowych, stron prywatnych, blogów tematycznych, for internetowych lub dla stron i sklepów o małej konkurencji dla stron internetowych, które działają w branżach mocno konkurencyjnych i o zasięgu ogólnopolskim, np. sklepy internetowe, portale informacyjne, portale ogłoszeniowe, strony kampanii społecznych czy reklamowych itp.
Efekty z powodu stosunkowo niskiej konkurencji uzyskane wyniki utrzymują się na długo po zakończeniu pozycjonowania wzrost pozycji następuje już w pierwszym miesiącu pozycjonowania i trwa nieprzerwanie do momentu uzyskania satysfacjonujących wyników, po czym przystepujemy do utrzymania efektu
Raporty szczegółowe raporty po każdym miesiącu trwania usługi szczegółowe raporty po każdym miesiącu trwania usługi
Czas trwania 2-3 miesiące zależy od Ciebie! (umowa na czas nieokreślony)

Z czego składa się pozycjonowanie?

Zarówno w przypadku Pozycjonowania jednorazowego jak i Pozycjonowania trwałego w skład usługi wchodzi:

Dobór fraz kluczowych

Pomożemy w doborze najefektywniejszych fraz kluczowych do pozycjonowania.

Analiza i optymalizacja strony

Przeprowadzimy szczegółową analizę Twojej strony i na jej podstawie zrealizujemy optymalizację.

Link building

Zdobywanie linków prowadzących do pozycjonowanej strony co wraz z prawidłowo przeprowadzoną optymalizacją spowoduje systematyczny wzrost pozycji.

Raportowanie

Comiesięczne raporty przedstawiające efekty działań pozycjonerskich.

 

Efekty

Poniżej przedstawiamy efekty pozycjonowania przykładowych stron naszych klientów.
(Liczby w tabeli oznaczają pozycję danej frazy w wynikach wyszukiwania Google w zalezności od czasu trwania pozycjonowania.)